سرتیتر خبر
جراحی زیبایی بینی - تغییر شکل بینی (رینوپلاستی)

جراحی زیبایی بینی - تغییر شکل بینی (رینوپلاستی) Featured

جراحی زیبایی بینی و یا جراحی پلاستیک بینی یک سری عملیات برای تغییر شکل و اندازه بینی است. عمل جراحی تغییر شکل ظریف بینی، عملیات پیچیده است. نتایج را نمی توان تضمین کرد خطراتی برای بررسی وجود دارد و هزینه بالایی نیز دارد که تحت پوشش بیمه در هیچ جای جهان نیست. لذا در مورد دلایل خود قبل از رفتن برای جراحی مطمئن شوید

. ایده خوب این است که دنبال یک جراح پلاستیک ماهر باشید و بررسی کنید که "آیا عمل جراحی زیبایی برای من مناسب است؟" سپس تصمیم خود را بگیرید. توجه داشته باشید که تغییر شکل بینی معمولا تحت بیهوشی عمومی انجام می شود.
جراح ممکن است هر یک از کوارد زیر را انجام دهد:
با از بین بردن مقداری از غضروف و استخوان، بینی را کوچک تر (کاهش بینی) کند.
با در نظر گرفتن غضروف از گوش و استخوان از باسن، آرنج یا جمجمه و با استفاده از اینها برای ساخت بینی (پیوند) بینی را بزرگتر (تقویت بینی) می کند.
تغییر شکل بینی (از جمله سوراخهای بینی)، با شکستن استخوان بینی و مجددا مرتب کردن غضروف ها، زاویه بین بینی و لب بالا را تغییر می دهد.
پوست روی بینی فقط باید کوچک یا به شکل جدید آن گسترش یابد.
این عملیات شامل هر دو ساخت یک برش در سراسر پوست بین سوراخهای بینی ( "رینوپلاستی باز")، و یا برش های کوچکی داخل سوراخهای بینی ( " جراحی زیبایی بینی بسته ").
در رینوپلاستی بسته هیچ زخمی قابل مشاهده نیست و باعث تورم کمتر است اما همیشه مناسب و یا در دسترس نیست.
در هر صورت، این روش می تواند از یک ساعت و نیم تا سه ساعت طول بکشد. اکثر مردم نیاز به اقامت در بیمارستان برای یک یا دو شب دارند.
شما احتمالا بیمارستان با پک هایی در هر سوراخ بینی و آتل بینی خود را با نوار چسب ترک خواهید کرد. شما قادر نیستید تا از طریق بینی خود نفس بکشید.
مسکن برای کنترل هر درد خفیف استفاده می کنید.

About Author

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد