سرتیتر خبر
لاغرتر دیده شوید لاغرتر دیده شوید لاغرتر دیده شوید

چگونه لاغرتر نشان داده شویم

همه، حتی افراد چاق، ظاهر زیبا را دوست دارند. اگر چاق هستید با صحیح انتخاب کردن لباس، می توانید فرد لاغری به نظر آیید. گرچه اگر می‌خواهید لاغر دیده شوید، باید کاهش وزن داشته باشید اما راه‌هایی نیز وجود دارد که به لاغر به نظر آمدن شما کمک می کند.
لباس‌هایی با سایز درست و به اندازه خود خرید کنید. سایز اشتباه، شما بزرگتر و چاق‌تر نشان می دهد.
قسمت های مناسب بدن را با زیورآلات بیشتر نمایان کنید. اگر بالا‌تنه متناسب، گردن لاغر و صورتی زیبا دارید، لباس‌ها و زیورآلاتی را استفاده کنید که این بخش‌ها را بیشتر نشان دهند. مثلاً یک گردنبند جذاب، گردن شما را آشکارتر می‌کند.
صاف بایستید زیرا شما را لاغر‌تر نشان می‌دهد. روی وضعیت بدن خود کار کنید. صاف بایستید، شانه‌ها را به عقب و شکم را به داخل بکشید. با گذاشتن یک کتاب روی سر سعی کنید در هنگام حرکت تعادل خود را حفظ نمایید.
لباس‌های تیره بپوشید شلوار و پیراهن تیره، هر‌کسی را لاغر نشان می‌دهد و چربی‌های اضافی را پنهان می‌کند. به لباس‌های سیاه جلوه بدهید مثلاً گردنبند، دستبند یا از کفش رنگی استفاده کنید.
کمربندی مناسب سایز کمرتان استفاده کنید. کمربند کمک می‌کند تا شکم کوچک به نظر برسد. شکم را هم باید به طرف داخل نگه دارید. بودن در وضعیت مناسب، بخاطر کشیده کردن ماهیچه‌ها، شما را لاغرتر و با اعتماد به نفس نشان می‌دهد.

About Author

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد